Arsonistic Intent(Where Metal Lives)
Успешно најавување !
Arsonistic Intent(Where Metal Lives)

Добредојдовте на http://www.arsonisticintent.macedonianforum.net,македонскиот форум за метал музуика.
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Aнти-спортисти на Македонија :) Radio  

Share
 

 Aнти-спортисти на Македонија :)

Go down 
АвторПорака
Наташа
Admin
Наташа

Posts : 47
Points : 100
Reputation : 10
Join date : 2009-04-16
Age : 25
Location : Битола

Aнти-спортисти на Македонија :) Empty
ПишувањеПредмет: Aнти-спортисти на Македонија :)   Aнти-спортисти на Македонија :) EmptyНед Мај 24, 2009 11:30 am

Официјална страна: http://www.antismk.com

АСМ е друштво на шутраци кои не се заинтересирани воопшто за спортот. Друштвото е оформено во 2006 од страна на најголемиот шутрак на планетава - Дејан Станојевиќ. На друштвото покасно му се приклучија најголемиот шизик - Станоја, неколку будале од други градови... Моментално друштвото е на пауза од 2006 и има голема намера да продолжи да работи на нивните цели. Нивната план програма е следнава:

- Седење пред компјутер и играње игрици воедно и кршење на тастатури и мауси доколку изгубиле на играта

- Грицкање семки по цели денови и умирање од досада

- Клошарење низ градот затоа што се нема попаметна работа

- Сурфање без даска со трансфер од 3гб па нагоре

- Пцуење и пљукање у мониторот ако случајно ве зезнат на играта

- Мрсење муда без претходно набавен зејтин

И многу други работи кои наскоро ќе бидат објавени.


Во случај да не сте ги гледале клипчињата со нив:
https://www.youtube.com/user/antisportisti

Сите новости од нив може да ги најдете на нивниот блог:
www.asm.blog.com.mk
Вратете се на почетокот Go down
http://arsonisticintent.macedonianforum.net
 
Aнти-спортисти на Македонија :)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Arsonistic Intent(Where Metal Lives) :: Arsonistic Intent :: Партнери на форумот-
Отиди до: