Arsonistic Intent(Where Metal Lives)
Успешно најавување !
Arsonistic Intent(Where Metal Lives)

Добредојдовте на http://www.arsonisticintent.macedonianforum.net,македонскиот форум за метал музуика.
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез    

Share | 
 

 Destruction

Go down 
АвторПорака
ThrasH
Admin
avatar

Posts : 58
Points : 104
Reputation : 0
Join date : 2009-04-16
Age : 25
Location : Битола

ПишувањеПредмет: Destruction   Чет Мај 28, 2009 9:36 am

Германските треш легенди.Имаат одлични албуми,песни и тн.Па свое мислење за нив?Омилена песна,албум,и тн.Јас немам омилен албум од нив,но омилена песна дефинитивно Curse The Gods.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arsonisticintent.macedonianforum.net
tonci
Admin


Posts : 44
Points : 95
Reputation : 21
Join date : 2009-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Destruction   Вто Јун 02, 2009 10:58 pm

Ни омилен албум ни песна не можам да одберам дефинитивно легенди.Ех тој германски треш секогаш најдобар. Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MARTIN
Admin


Posts : 21
Points : 42
Reputation : 0
Join date : 2009-06-28
Age : 24
Location : Битола

ПишувањеПредмет: Re: Destruction   Пон Јун 29, 2009 11:43 am

Curse The Gods химна ми беше до пред некое време
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ThrasH
Admin
avatar

Posts : 58
Points : 104
Reputation : 0
Join date : 2009-04-16
Age : 25
Location : Битола

ПишувањеПредмет: Re: Destruction   Пон Јун 29, 2009 11:44 am

^ А сега која ти е ? Умира од смеење
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arsonisticintent.macedonianforum.net
MARTIN
Admin


Posts : 21
Points : 42
Reputation : 0
Join date : 2009-06-28
Age : 24
Location : Битола

ПишувањеПредмет: Re: Destruction   Пон Јун 29, 2009 12:02 pm

сега Made in NYC од Casualties
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Destruction   

Вратете се на почетокот Go down
 
Destruction
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Arsonistic Intent(Where Metal Lives) :: Генерална дискусија :: Бендови-
Отиди до: