Arsonistic Intent(Where Metal Lives)
Успешно најавување !
Arsonistic Intent(Where Metal Lives)

Добредојдовте на http://www.arsonisticintent.macedonianforum.net,македонскиот форум за метал музуика.
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  С.О.Ф.А.Р(Скопје) Radio  

Share
 

 С.О.Ф.А.Р(Скопје)

Go down 
АвторПорака
tonci
Admin


Posts : 44
Points : 95
Reputation : 21
Join date : 2009-04-16

С.О.Ф.А.Р(Скопје) Empty
ПишувањеПредмет: С.О.Ф.А.Р(Скопје)   С.О.Ф.А.Р(Скопје) EmptyСаб Јун 13, 2009 3:45 pm

С.О.Ф.А.Р(Saint of fear and rage)е блек метал бенд од Скопје постојат веќе неколку години и набрзо се очекува да го издадат албумот
www.myspace.com/saintoffearandrage- е нивниот мај спејс каде што можите да ги слушните.
Вратете се на почетокот Go down
 
С.О.Ф.А.Р(Скопје)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Arsonistic Intent(Where Metal Lives) :: Македонската метал сцена-
Отиди до: