Arsonistic Intent(Where Metal Lives)
Успешно најавување !
Arsonistic Intent(Where Metal Lives)

Добредојдовте на http://www.arsonisticintent.macedonianforum.net,македонскиот форум за метал музуика.
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез    

Share | 
 

 Новото лого

Go down 

Како е новото лого?
Закон е
63%
 63% [ 5 ]
Добро е
0%
 0% [ 0 ]
Може и подобро
37%
 37% [ 3 ]
Воопшто не ми се свиѓа
0%
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 8
 

АвторПорака
ThrasH
Admin
avatar

Posts : 58
Points : 104
Reputation : 0
Join date : 2009-04-16
Age : 25
Location : Битола

ПишувањеПредмет: Новото лого   Пет Апр 17, 2009 8:30 pm

Денес е завршено и поставено новото лого.Па како ви се допаѓа.Гласајте во анкетата Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arsonisticintent.macedonianforum.net
 
Новото лого
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Arsonistic Intent(Where Metal Lives) :: Arsonistic Intent :: Новости и известувања-
Отиди до: