Arsonistic Intent(Where Metal Lives)
Успешно најавување !
Arsonistic Intent(Where Metal Lives)

Добредојдовте на http://www.arsonisticintent.macedonianforum.net,македонскиот форум за метал музуика.
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез    

Share | 
 

 тестови

Go down 
АвторПорака
MARTIN
Admin


Posts : 21
Points : 42
Reputation : 0
Join date : 2009-06-28
Age : 24
Location : Битола

ПишувањеПредмет: тестови   Нед Јун 28, 2009 11:34 pm

значи секакви тестови тука а не на темите низ форумот за да не се прави неред

под тестови мислам на пробување на функции на форумот и други работи поврзани со тоа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
тестови
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Arsonistic Intent(Where Metal Lives) :: Arsonistic Intent :: Арсонистик Интент-
Отиди до: