Arsonistic Intent(Where Metal Lives)
Успешно најавување !
Arsonistic Intent(Where Metal Lives)

Добредојдовте на http://www.arsonisticintent.macedonianforum.net,македонскиот форум за метал музуика.
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез    

Share | 
 

 Guitar Hero 3 - Legends of Rock

Go down 
АвторПорака
LuLu

avatar

Posts : 17
Points : 31
Reputation : 2
Join date : 2009-04-20
Location : Дома :)

ПишувањеПредмет: Guitar Hero 3 - Legends of Rock   Сре Jул 01, 2009 9:55 pm

Еми ко ке ми е досадно, јас си играм гх3. Моментално играм на Hard i kако шо знам има некој натпревар во Охрид..Па, ако можам expert да поминам можда ке одам.Иначе познато е дека се игра со посебна гитара ама вака можите да ја играте преку тастатурата.
Jас ја симнав од интернет, поточно од uTorrent.
Па ако ја сака некој може да ја симне од овде: thepiratebay.org 3890168/Guitar_Hero_III_PC_(GHIII_GH3)
еве некои фотки:


b.t.w ја имам и на цд па ако ја сака некој, ке му ја дадам.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.cristoferbt.piczo.com
 
Guitar Hero 3 - Legends of Rock
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Arsonistic Intent(Where Metal Lives) :: Технологија :: Игри-
Отиди до: