Arsonistic Intent(Where Metal Lives)
Успешно најавување !
Arsonistic Intent(Where Metal Lives)

Добредојдовте на http://www.arsonisticintent.macedonianforum.net,македонскиот форум за метал музуика.
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез    

Share | 
 

 СОБИРАНКА

Go down 
АвторПорака
MARTIN
Admin


Posts : 21
Points : 42
Reputation : 0
Join date : 2009-06-28
Age : 24
Location : Битола

ПишувањеПредмет: СОБИРАНКА   Вто Jул 07, 2009 3:05 pm

Дајте бе луѓе да се собериме да видиме кој сме шо сме да скршиме некој муабет за форумов и воедно да се напиеме по некое пиво

термин не е сеуште договорен ама ке биди и тоа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Наташа
Admin
avatar

Posts : 47
Points : 100
Reputation : 10
Join date : 2009-04-16
Age : 24
Location : Битола

ПишувањеПредмет: Re: СОБИРАНКА   Пон Jул 20, 2009 10:38 pm

Koга, каде, како, кој? I'm in Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arsonisticintent.macedonianforum.net
MARTIN
Admin


Posts : 21
Points : 42
Reputation : 0
Join date : 2009-06-28
Age : 24
Location : Битола

ПишувањеПредмет: Re: СОБИРАНКА   Вто Jул 21, 2009 11:34 am

па дајте предлог
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Наташа
Admin
avatar

Posts : 47
Points : 100
Reputation : 10
Join date : 2009-04-16
Age : 24
Location : Битола

ПишувањеПредмет: Re: СОБИРАНКА   Вто Jул 21, 2009 12:03 pm

Moжи во некој кафич, в парк, па и негде надвор од градот... Каде и да е, мене ми одговара ако сум во Битола.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arsonisticintent.macedonianforum.net
MARTIN
Admin


Posts : 21
Points : 42
Reputation : 0
Join date : 2009-06-28
Age : 24
Location : Битола

ПишувањеПредмет: Re: СОБИРАНКА   Вто Jул 21, 2009 12:05 pm

в парк можи само незнам дали Треш ке сака бидејки имаше инцидент
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Наташа
Admin
avatar

Posts : 47
Points : 100
Reputation : 10
Join date : 2009-04-16
Age : 24
Location : Битола

ПишувањеПредмет: Re: СОБИРАНКА   Вто Jул 21, 2009 12:08 pm

Можи и во горниот парк да одиме...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arsonisticintent.macedonianforum.net
MARTIN
Admin


Posts : 21
Points : 42
Reputation : 0
Join date : 2009-06-28
Age : 24
Location : Битола

ПишувањеПредмет: Re: СОБИРАНКА   Вто Jул 21, 2009 12:08 pm

па да
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ThrasH
Admin
avatar

Posts : 58
Points : 104
Reputation : 0
Join date : 2009-04-16
Age : 25
Location : Битола

ПишувањеПредмет: Re: СОБИРАНКА   Вто Jул 21, 2009 12:37 pm

^^ Ти џубре едно да не се мешаш многу океј?

Шо се однесва до собиранката ај вширина кај шо одиме сега, Мартин знај кај е.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arsonisticintent.macedonianforum.net
Наташа
Admin
avatar

Posts : 47
Points : 100
Reputation : 10
Join date : 2009-04-16
Age : 24
Location : Битола

ПишувањеПредмет: Re: СОБИРАНКА   Вто Jул 21, 2009 12:45 pm

Kул, кажете дата и време.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arsonisticintent.macedonianforum.net
MARTIN
Admin


Posts : 21
Points : 42
Reputation : 0
Join date : 2009-06-28
Age : 24
Location : Битола

ПишувањеПредмет: Re: СОБИРАНКА   Вто Jул 21, 2009 2:59 pm

гледајте да не е викендов оти нема да бидам бт
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: СОБИРАНКА   

Вратете се на почетокот Go down
 
СОБИРАНКА
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Arsonistic Intent(Where Metal Lives) :: Arsonistic Intent :: Арсонистик Интент-
Отиди до: