Arsonistic Intent(Where Metal Lives)
Успешно најавување !
Arsonistic Intent(Where Metal Lives)

Добредојдовте на http://www.arsonisticintent.macedonianforum.net,македонскиот форум за метал музуика.
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Destruction Radio  

 

 Destruction

Go down 
АвторПорака
ThrasH
Admin
ThrasH

Posts : 58
Points : 104
Reputation : 0
Join date : 2009-04-16
Age : 26
Location : Битола

Destruction Empty
ПишувањеПредмет: Destruction   Destruction EmptyЧет Мај 28, 2009 9:36 am

Германските треш легенди.Имаат одлични албуми,песни и тн.Па свое мислење за нив?Омилена песна,албум,и тн.Јас немам омилен албум од нив,но омилена песна дефинитивно Curse The Gods.
Вратете се на почетокот Go down
https://arsonisticintent.macedonianforum.net
tonci
Admin


Posts : 44
Points : 95
Reputation : 21
Join date : 2009-04-16

Destruction Empty
ПишувањеПредмет: Re: Destruction   Destruction EmptyВто Јун 02, 2009 10:58 pm

Ни омилен албум ни песна не можам да одберам дефинитивно легенди.Ех тој германски треш секогаш најдобар. Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
MARTIN
Admin


Posts : 21
Points : 42
Reputation : 0
Join date : 2009-06-28
Age : 26
Location : Битола

Destruction Empty
ПишувањеПредмет: Re: Destruction   Destruction EmptyПон Јун 29, 2009 11:43 am

Curse The Gods химна ми беше до пред некое време
Вратете се на почетокот Go down
ThrasH
Admin
ThrasH

Posts : 58
Points : 104
Reputation : 0
Join date : 2009-04-16
Age : 26
Location : Битола

Destruction Empty
ПишувањеПредмет: Re: Destruction   Destruction EmptyПон Јун 29, 2009 11:44 am

^ А сега која ти е ? Умира од смеење
Вратете се на почетокот Go down
https://arsonisticintent.macedonianforum.net
MARTIN
Admin


Posts : 21
Points : 42
Reputation : 0
Join date : 2009-06-28
Age : 26
Location : Битола

Destruction Empty
ПишувањеПредмет: Re: Destruction   Destruction EmptyПон Јун 29, 2009 12:02 pm

сега Made in NYC од Casualties
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Destruction Empty
ПишувањеПредмет: Re: Destruction   Destruction Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Destruction
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Arsonistic Intent(Where Metal Lives) :: Генерална дискусија :: Бендови-
Отиди до: