Arsonistic Intent(Where Metal Lives)
Успешно најавување !
Arsonistic Intent(Where Metal Lives)

Добредојдовте на http://www.arsonisticintent.macedonianforum.net,македонскиот форум за метал музуика.
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  СОБИРАНКА Radio  

 

 СОБИРАНКА

Go down 
АвторПорака
MARTIN
Admin


Posts : 21
Points : 42
Reputation : 0
Join date : 2009-06-28
Age : 26
Location : Битола

СОБИРАНКА Empty
ПишувањеПредмет: СОБИРАНКА   СОБИРАНКА EmptyВто Jул 07, 2009 3:05 pm

Дајте бе луѓе да се собериме да видиме кој сме шо сме да скршиме некој муабет за форумов и воедно да се напиеме по некое пиво

термин не е сеуште договорен ама ке биди и тоа
Вратете се на почетокот Go down
Наташа
Admin
Наташа

Posts : 47
Points : 100
Reputation : 10
Join date : 2009-04-16
Age : 25
Location : Битола

СОБИРАНКА Empty
ПишувањеПредмет: Re: СОБИРАНКА   СОБИРАНКА EmptyПон Jул 20, 2009 10:38 pm

Koга, каде, како, кој? I'm in Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
https://arsonisticintent.macedonianforum.net
MARTIN
Admin


Posts : 21
Points : 42
Reputation : 0
Join date : 2009-06-28
Age : 26
Location : Битола

СОБИРАНКА Empty
ПишувањеПредмет: Re: СОБИРАНКА   СОБИРАНКА EmptyВто Jул 21, 2009 11:34 am

па дајте предлог
Вратете се на почетокот Go down
Наташа
Admin
Наташа

Posts : 47
Points : 100
Reputation : 10
Join date : 2009-04-16
Age : 25
Location : Битола

СОБИРАНКА Empty
ПишувањеПредмет: Re: СОБИРАНКА   СОБИРАНКА EmptyВто Jул 21, 2009 12:03 pm

Moжи во некој кафич, в парк, па и негде надвор од градот... Каде и да е, мене ми одговара ако сум во Битола.
Вратете се на почетокот Go down
https://arsonisticintent.macedonianforum.net
MARTIN
Admin


Posts : 21
Points : 42
Reputation : 0
Join date : 2009-06-28
Age : 26
Location : Битола

СОБИРАНКА Empty
ПишувањеПредмет: Re: СОБИРАНКА   СОБИРАНКА EmptyВто Jул 21, 2009 12:05 pm

в парк можи само незнам дали Треш ке сака бидејки имаше инцидент
Вратете се на почетокот Go down
Наташа
Admin
Наташа

Posts : 47
Points : 100
Reputation : 10
Join date : 2009-04-16
Age : 25
Location : Битола

СОБИРАНКА Empty
ПишувањеПредмет: Re: СОБИРАНКА   СОБИРАНКА EmptyВто Jул 21, 2009 12:08 pm

Можи и во горниот парк да одиме...
Вратете се на почетокот Go down
https://arsonisticintent.macedonianforum.net
MARTIN
Admin


Posts : 21
Points : 42
Reputation : 0
Join date : 2009-06-28
Age : 26
Location : Битола

СОБИРАНКА Empty
ПишувањеПредмет: Re: СОБИРАНКА   СОБИРАНКА EmptyВто Jул 21, 2009 12:08 pm

па да
Вратете се на почетокот Go down
ThrasH
Admin
ThrasH

Posts : 58
Points : 104
Reputation : 0
Join date : 2009-04-16
Age : 26
Location : Битола

СОБИРАНКА Empty
ПишувањеПредмет: Re: СОБИРАНКА   СОБИРАНКА EmptyВто Jул 21, 2009 12:37 pm

^^ Ти џубре едно да не се мешаш многу океј?

Шо се однесва до собиранката ај вширина кај шо одиме сега, Мартин знај кај е.
Вратете се на почетокот Go down
https://arsonisticintent.macedonianforum.net
Наташа
Admin
Наташа

Posts : 47
Points : 100
Reputation : 10
Join date : 2009-04-16
Age : 25
Location : Битола

СОБИРАНКА Empty
ПишувањеПредмет: Re: СОБИРАНКА   СОБИРАНКА EmptyВто Jул 21, 2009 12:45 pm

Kул, кажете дата и време.
Вратете се на почетокот Go down
https://arsonisticintent.macedonianforum.net
MARTIN
Admin


Posts : 21
Points : 42
Reputation : 0
Join date : 2009-06-28
Age : 26
Location : Битола

СОБИРАНКА Empty
ПишувањеПредмет: Re: СОБИРАНКА   СОБИРАНКА EmptyВто Jул 21, 2009 2:59 pm

гледајте да не е викендов оти нема да бидам бт
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
СОБИРАНКА Empty
ПишувањеПредмет: Re: СОБИРАНКА   СОБИРАНКА Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
СОБИРАНКА
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Arsonistic Intent(Where Metal Lives) :: Arsonistic Intent :: Арсонистик Интент-
Отиди до: