Arsonistic Intent(Where Metal Lives)
Успешно најавување !
Arsonistic Intent(Where Metal Lives)

Добредојдовте на http://www.arsonisticintent.macedonianforum.net,македонскиот форум за метал музуика.
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Dream Cast Production Radio  

 

 Dream Cast Production

Go down 
АвторПорака
Наташа
Admin
Наташа

Posts : 47
Points : 100
Reputation : 10
Join date : 2009-04-16
Age : 25
Location : Битола

Dream Cast Production Empty
ПишувањеПредмет: Dream Cast Production   Dream Cast Production EmptyНед Апр 19, 2009 4:30 pm

Дечките се од Битола, и се 100% забегани. Битолчани ги знаат по претставите од типот на Златна Бубашваба I, II, III и IV, Жена ми се вика Борис, Од кол на кол – колот в..., Фамилу Сториес и многу други. Еве некое клипче од нив. Гледајте ги, нема да зажалите!

Сторија за Исус од Назаем
https://www.youtube.com/watch?v=obBsC2TfV84

Научно – образовен документарец за црната магија
https://www.youtube.com/watch?v=hOkLpOZpsY8

Среќни рецепти со Матилда Спасовска
https://www.youtube.com/watch?v=mlIeLaPLW88

Умре татко Џорџ во старскиот дом
https://www.youtube.com/watch?v=Ld572CztyFI

Пародија на битолските Паркети
https://www.youtube.com/watch?v=M3CH8DF5Mvc

Ленче, не ми филозофираj!Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=Sy3nAdwFxhU

Па сега, смејте се! Умира од смеење
Вратете се на почетокот Go down
https://arsonisticintent.macedonianforum.net
ThrasH
Admin
ThrasH

Posts : 58
Points : 104
Reputation : 0
Join date : 2009-04-16
Age : 26
Location : Битола

Dream Cast Production Empty
ПишувањеПредмет: Re: Dream Cast Production   Dream Cast Production EmptyНед Апр 19, 2009 4:40 pm

Лелелејјј не се нормални дечките.Одлична смеа.Мавам subscribe Laughing Умира од смеење
Вратете се на почетокот Go down
https://arsonisticintent.macedonianforum.net
LuLu

LuLu

Posts : 17
Points : 31
Reputation : 2
Join date : 2009-04-20
Location : Дома :)

Dream Cast Production Empty
ПишувањеПредмет: Re: Dream Cast Production   Dream Cast Production EmptyСре Апр 22, 2009 10:46 pm

ги имам видено неколку пати...жими се закон се овиеVery Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://www.cristoferbt.piczo.com
kumbaPosts : 1
Points : 1
Reputation : 0
Join date : 2010-02-26

Dream Cast Production Empty
ПишувањеПредмет: Re: Dream Cast Production   Dream Cast Production EmptyПет Фед 26, 2010 4:21 pm

Наташа напиша:
Дечките се од Битола, и се 100% забегани. Битолчани ги знаат по претставите од типот на Златна Бубашваба I, II, III и IV, Жена ми се вика Борис, Од кол на кол – колот в..., Фамилу Сториес и многу други. Еве некое клипче од нив. Гледајте ги, нема да зажалите!

Сторија за Исус од Назаем
https://www.youtube.com/watch?v=obBsC2TfV84

Научно – образовен документарец за црната магија
https://www.youtube.com/watch?v=hOkLpOZpsY8

Среќни рецепти со Матилда Спасовска
https://www.youtube.com/watch?v=mlIeLaPLW88

Умре татко Џорџ во старскиот дом
https://www.youtube.com/watch?v=Ld572CztyFI

Пародија на битолските Паркети
https://www.youtube.com/watch?v=M3CH8DF5Mvc

Ленче, не ми филозофираj!Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=Sy3nAdwFxhU

Па сега, смејте се! Умира од смеење


Извинете само да ве поправам претставите и скечевите се од Солза и смеа а Дрим Каст ни е настрана иако сме истите личности. Дрим Каст е продукција шо се занимава со снимање и тие проекти ги снимавме онака за нас, а во Солза и Смеа работиме сосема друго... иначе фала и не знам како ги најдовте овие работи xD
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Dream Cast Production Empty
ПишувањеПредмет: Re: Dream Cast Production   Dream Cast Production Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Dream Cast Production
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Arsonistic Intent(Where Metal Lives) :: Забава :: Хумор-
Отиди до: